3. desember
Alle gode ting er 3? Løp den distansen som passer for deg - 5, 10, 21 eller 42 km, logg med Strava og registrer deg på Solorace før kvelden er omme, så er du med i trekningen av Cover Zip overdel fra Devold! Vi trekker 2 vinnere i dag!
Devold
Siden 1853 har Devold utviklet ullprodukter med uslåelig komfort, kvalitet og beskyttelse. Cover-serien er laget for aktiviteter med høy intensitet og gir ekstra beskyttelse mot vær og vind. Perfekt sammen med Devolds Running-kolleksjon!
Selve gjennomføringen er gjennom Strava. Stravakonto er derfor nødvendig for deltagelse. Løp først, logg med Strava, og registrer deretter aktiviteten din på Solorace. Aktiviteten må være satt til offentlig/åpen i Strava og være live-tracked for at Solorace skal kunne hente den opp. Løp som legges til manuelt i Strava vil ikke kunne registreres i Solorace. Videre må aktiviteten være satt som Run eller Virtuel run i Strava. Ved spørsmål om Solorace - kontakt oss på marked@loplabbet.no